Sohbete Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Kurallar

1- Sitemiz bünyesinde gerçekleştirilecek olan tüm etkinlik ve sohbetlerde kesinlikle argo ve küfürlü konuşmalar yasaktır.

2- Site içerisinde girdiğiniz tüm sohbet ortamlarında yaptığınız sohbetlerden ve dile getirmiş olduğunuz sözlerinizden sizler sorumlu olarak kabul edilirsiniz.

3- Yapacağınız sohbetler esnasında farklı bir platform adresi vermek ya da telefon numarası paylaşmak yasaktır.

4- Site içerisinde diğer kullanıcıların rahat bir ortamda sohbet etme hakkını gasp eden ya da rahatsız edici davranışlarla kullanıcıları olumsuz yönde etkileyen kullanıcılar hakkında gerekli komutlar kullanılacaktır.

5- Hakaret edici bir üslupla site yetkililerine söylemlerde bulunan kullanıcılar, platform bünyesinden uzaklaştırılacaktır.

6- Yetkililer haricinde adminlik ve @ alımı hakkında söylemlerde bulunanlara aldırış etmeyiniz.

7- Yetkililer hakkında bir şikayetiniz varsa, bu şikayetinizi usulüne uygun bir şekilde delil ve kanıtlarla ortaya koymanız gerekmektedir.

8- Yapacağınız görüşmeler esnasında ikili veya çoklu sohbetlerde karşınızdaki kullanıcıların varlığını kısıtlamayacak şekilde faaliyet göstermeniz gerekmektedir.

9- Sitemiz bünyesinde faaliyet gösteren kullanıcı ve misafirlerin meydana getirmiş oldukları sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Eğer sorununuzun etkili bir şekilde çözüme kavuşmasını istiyorsanız, site yetkililerine bu sorununuzu bildirmeniz gerekmektedir.

10- Sohbet odalarında düzen bozucu bir şekilde animasyonlar paylaşmak ve flood atmak yasaktır.

11- Sohbetleriniz esnasında rahatsız edici, birbirini tekrar eden yazılardan kaçınınız.

12- Platform üzerinde sorun yaşadığınız bir kullanıcı ile herhangi bir tartışmaya girmekten kaçınarak, durumu site yetkililerine bildirmeniz yararınıza olacaktır.

13- Diğer kullanıcılardan aldığınız yazıları paylaşmak, yayınlamak kesinlikle yasaktır. Bunun sonucunda siteden bir daha giriş yapamayacağınız şekilde uzaklaştırılacaksınızdır.

14- Siteye kaydınız sırasında argo, küfür ve reklam içeren rumuzları tercih etmeniz kesinlikle yasaktır.

15- Site içerisinde bulunan her bir sohbet odasının kendine ait kuralları bulunmaktadır. Bu kurallar çerçevesinde hareket ederek sohbetlerinizi sağlıklı bir şekilde sürdürebilirsiniz. Aksi takdirde uyarı alacaksınızdır.

16- Yapacağınız tüm sohbetlerde milli/dini değerlere argo ve küfür içerikli hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır.

17- Toplum ahlakını bozan, uygunsuz görüntü ve sesli konuşmalar kesinlikle yasaktır.

18- Siteye girişiniz esnasında kullandığınız şifrenizi, kimseyle paylaşmamanız yararınıza olacaktır. Aksi takdirde meydana gelebilecek olumsuzluklardan sitemiz sorumlu tutulmayacaktır.

 

Not: Platform üzerinde faaliyet gösteren her bir kullanıcı ve misafir, yukarıda sıralamış olduğumuz kurallara uymak zorundadır. Bu kurullara uymayan, aksi davranışlar sergileyenler hakkında ceza uygulanacaktır. Bu nedenle ceza uygulaması sırasında hiçbir mazeret haklı görülmeyecektir.