Sohbete Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Kullanıcı Sözleşmesi

Aşağıda açık bir şekilde sıralamış olduğumuz “Kullanıcı Sözleşmesi Hükümleri” platformla bağlantı kurulurken mutlaka dikkatlice okunmalıdır. http://www.sohbetederiz.net siteye giriş yapan kullanıcı bu kuralları okuyarak aynen kabul etmiş sayılmaktadır. Bu sözleşmenin kuralları dışında davranışların yasal ve hukuki sorumluluklar getirdiğini kabul etmiştir.

1- SohbetEderiz.Net platformunun bir üyesi olmak istiyorsanız, önce kayıt formunu doldurmanız ve üyelik sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz gereklidir.

2- Sözleşmeyi okuyarak ve kabul ederek sisteme dahil olan tüm kullanıcılara birbirinden eğlenceli hizmetler sunulmaktadır.

3- SohbetEderiz.Net sohbet odalarına giren kullanıcılar, kayıt için bir rumuz ve bir şifre belirler. Bu şifre kişiye özeldir ve sadece ilk sahibi kullanabilir. Şifrenizin kaybolması yada gerek görüldüğünce site yöneticileri tarafından takip edilmektedir. Şifrenizi ve kayıt olduğunuz mail adresini dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Rumuz ve şifrelerinin tamamından kullanıcı kendisi sorumludur.

4- 18 yaşına eşit ya da 18 yaşından büyük olduğunu, kayıt formunda yer alan bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğu durumlarda bilginin hatalı veya noksan olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu, bu hallerde üyeliğinin sona erebileceğini, yükleyeceği, aksi durumunda hiç kimseye haber vermeden bağımsız şekilde üyenin bilgilerini silme ve bir daha ulaşılamayacak şekilde iptal etme hakkını gizli tutar.

5- Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek itilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise Türk Kanunları (BK, TTK, HUMK, MK ve sair) uygulanacaktır.

6- Kullanıcı kayıt formunu doldurup formun altında bulunan “Okudum kabul Ettim” butonunu tıkladığında bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.

7- SohbetEderiz.Net dilediği zaman bu sözleşmeyi sona erdirebilir.